Tento rok pôjdeme na Sardíniu

Na oddych počas dovolenky si radi vyberáme pobyty pri mori. Niektorí kvôli hrejivému slnku a možnostiam kúpania. Iní pre atmosféru prímorských krajín. Tak či tak, krása dovolenky pri mori vyniká svojou jedinečnosťou. Dnes sa spolu pozrieme na jednu z možností výberu.

Last minute dovolenka

Last minute dovolenky sa stále tešia veľkej obľube. Predstavujú možnosť ako na rozpočte na dovolenku ušetriť. Vďaka ponuke dovoleniek sa môžete pozrieť do kútov sveta, ktoré by ste inak nenavštívili.

Pri výbere last minute dovolenky však potrebujete počítať s tým, že ponuka hotelov nebude až taká široká. Budete sa musieť uspokojiť s výberom hotelov, ktoré cestovným kanceláriám zostali. Môžete sa však stále spoľahnúť na kvalitu ponúkaného ubytovania a služieb. V ponuke last minute dovoleniek nájdete hotely All inclusive aj Ultra all inclusive v troj až päť hviezdičkových hoteloch.

Sardínia

Dovolenka na Sardínii má zvláštne čaro. Tento hornatý taliansky ostrov si vás získa od prvého momentu krásami nedotknutej prírody. Už cestou do hotela si vychutnáte pohľad na prekrásne členité pobrežie s vysokými útesmi a čisté more. Okrem upravených pláží môžete vyskúšať aj kúpanie na odľahlejších miestach.

Na Sardínii si iste nenechajte ujsť posedenie v miestnej kaviarničke alebo reštaurácii. Ak máte radi stredomorskú atmosféru, iste navštívte aj tradičný trh. Sardínia je tiež známa svojou pokojnou, oddychovou atmosférou.

Ubytovanie na Sardínii

Pri výbere ubytovania sa nemusíte obávať nekvalitných služieb. Srdeční obyvatelia Sardínie sú vychýrení svojou pohostinnosťou. Ak máte radi spoznávanie cudzích krajín a histórie, môžete si vybrať z ponuky fakultatívnych výletov. Pre krásny romantický zážitok odporúčame večerné prechádzky po pobreží. Počas pobytu si vás Sardínia iste získa natoľko, že sa budete chcieť znovu vrátiť.