Singles – kde spoznať nových ľudí a zabaviť sa?

Počet singles rastie. Byť single však nie je vôbec nudné. Presviedčajú nás o tom každodenné skúsenosti mnohých mladých ľudí. Ak však zatúžite po niekom, s kým by ste zdieľali svoj život, prinášame vám zaujímavý tip na nadviazanie nových známostí.

O čom sú Topky?

Topky je portál pre nezadaných. Nájdete tu množstvo zaujímavých článkov, informácií a hlavne zábavy. Topky sa venuje aktuálnym témam, ktoré zaujímajú všetkých singles. Ak ste tento portál až dosiaľ nenavštívili, je načase to urobiť. Na Topky môžete diskutovať, dozvedieť sa veľa nového a jednoducho si užívať život naplno. A ak si budete chcieť nájsť partnera, na Topky je možné aj to.

Topky zoznámenie

Na Topky nájdete ideálny priestor na zoznámenie. K dispozícii je niekoľko možností zoznámenia. Video zoznamka, kde môžete nahrať video, ktoré bude verejne dostupné na YouTube kanály Topky.singles. Na videu nezabudnite povedať niečo o sebe a tiež, akého partnera hľadáte. Pre niekoho je ideálnou voľbou speed dating. Za jeden večer plný zábavy a krátkych 5 minútových rande tak môžete spoznať viacero zaujímavých ľudí. Na Topky nájdete aj možnosť zoznámenia pomocou vybraných tematických okruhov.

Tematické zoznamky

V tematickej zoznamke môžete hľadať partnera podľa viacerých tém. Zoznámenie v tematickej zoznamke vám pomôže nájsť si partnera so spoločnými záujmami, svetonázorom, či koníčkami. Ak vám ani jedna z nich nebude vyhovovať, vyskúšajte to v hlavnej zoznamke.

Tematické zoznamky zahŕňajú mnoho okruhov. Nájdete tu tematickú zoznamku pre pohodových ľudí, pre ľudí nad 40 rokov ale aj kresťanskú zoznamku. Výnimočnými okruhmi sú zoznamka pre osamelých rodičov a rozvedených. Svoju polovičku tu môžu nájsť tiež ľudia, ktorí milujú šport. A nájdete tu zoznamku aj pre zdravotne postihnutých.