Najlepšie fashion blogerky sveta

Vedeli ste, že každých 0,25 sekúnd sa vo svete vytvorí nový módny blog? Síce nemáme vedecké dôkazy, podľa štúdie z Británie to tak v skutočnosti pravdepodobne je.

Hľadaním módnej inšpirácie online je ľahké spadnúť do čiernej diery – tzv. Insta-pekla. Keď sa konečne pozeráte inde ako do telefónu, uvedomíte si, že ste strávili dva celé dni prechádzaním rôznych profilov – a stále ste vo svojom šatníku, bez nových vysnívaných kúskov.

Urobili sme pre vás prehľad tých najlepších fashion bloggeriek. V zozname nájdete najobľúbenejšie britské influencky, Newyorkčanky, Milánčanky… Proste influencerky z celého sveta.

Madison Beer

https://www.instagram.com/p/BS691yDDalT/?utm_source=ig_web_copy_link

Mary Orton

Pavlína Jágrová

Ivana Petrušková

View this post on Instagram

#spolupráca | Keby začínal každý pondelok v živote ženy v salóne krásy, som si istá, že by bol na svete mier. ✌️ No dobre, dobre, preháňam, ale štart do nového týždňa je to veru kvalitný. 😋 Kiež by bolo takýchto pondelkov viac! Ráno som prišla s rozospatými očami a polomastnými vlasmi do @bebe.hair v Apolle v Bratislave. Dievčatá si ma vzali do parády a odchádzala som ako nový človek. Maska na vlasy, k tomu káva a pár stránok v časopise, potom fúkanie vlasov a nádherný make-up. 😍 Ja sa veľmi nelíčim, pretože sa mi nechce, ale keby som si mohla Marcelku (to je tá krásna slečna, ktorá je so mnou na fotke) vziať domov, tak neváham. Tuším, že by som sa mala do Bebe vracať častejšie. 😎😋 Kto pôjde nabudúce so mnou? Navrhujem poriadnu dámsku jazdu. 💃 #sweetladylollipop #sweetbeautylollipop #bebehair #apollobc

A post shared by Ivanka Antal Petrušová (@sweetladylollipop) on

Markéta Bártová

View this post on Instagram

🙈🙉🙊Fotil Majoránka @marian_hrabovsky

A post shared by Markéta Bártová (@marketabartova) on

Margaret_ ZhangJessica Wang – NotJessFashion

Helena Bordon

Kavita

View this post on Instagram

Today marks 1 whole year of living in London, and I couldn’t help but celebrate in the most instagram way I could think of 🎊🎉🎈I have to say, I think moving to London was one of the best decisions I have ever made. I get to live with my best friend in the most beautiful flat, and I get to experience the most amazing things! London is the second greatest city in the world and I remember when I was 16, 9 years ago when I first started my blog, I said I wanted to live here and work in fashion! I can’t believe I get to live out my dreams 🌟 .. (and yes, it’s the second greatest city, after Sheffield.. obviously 💁🏾‍♀️) 💖💖💖💖 #london #nastygalsdoitbetter #londoneye

A post shared by Kavita | Fashion & Life (@shewearsfashion) on

Zorana Jovanovic