Leto, more a plavky

Tri zázračné slovíčka, ktoré vedia robiť divy! Blíži sa letná sezóna a s ňou rastie aj naša túžba po dovolenke a zaslúženom oddychu. Už možno teraz rozmýšľame nad tým, aké oblečenie budeme potrebovať, robíme si imaginárny zoznam toho najdôležitejšieho. A na prvom mieste by mali byť jednoznačne plavky. Ak ešte nemáte tie pravé, pomôžeme Vám s výberom. Nechajte sa inšpirovať lákavou ponukou plaviek Fantasy a ich najnovšími modelmi sezóny 2019. Premeňte nakupovanie na radosť a potešte sa novými dámskymi plavkami značky Fantasy.

Plavky plné nápadov, strihov a farieb

Tajomstvo plaviek Fantasy sa ukrýva už priamo v ich názve. Ak patríte k ženám, ktoré milujú leto, tak si ho určite užijete a vychutnáte naplno s plavkami plnými zaujímavých detailov, farieb i letnej energie. Ako je možné, že sú dámske plavky práve značky Fantasy tak kvalitné? Kvalita plaviek tejto značky vychádza z veľmi kvalitných materiálov, ktoré sú pri ich výrobe použité. Vďaka nim dokážu odolávať prírodným vplyvom, ako sú napr. slnečné lúče. Nemusíte sa báť, že plavky stratia svoje žiarivé farby. Aj po opakovanom dlhodobom vystavení slnku budú dámske plavky Fantasy stále ako nové.

Môžete si vyberať z viacerých strihov podprseniek, na svoje si prídu štíhle ženy, ale aj dámy s väčším poprsím. Kolekcia plaviek Fantasy pre toto leto obsahuje aj rôzne strihy nohavičiek, ktoré môžete zaujímavo a ľubovoľne  kombinovať s vrchnými dielmi plaviek. Bohatá je aj ponuka veľkostí podprseniek- od veľkosti košíčkov B až O a nohavičiek S až 4XL. Čo poviete? Nie je to super ponuka?

Plavky Fantasy Vašej fantázii medze nekladú

Bohaté na kolekcie a bude naozaj z čoho vyberať. Čím sa výrobcovia plaviek inšpirovali tentokrát? Plavky Fantasy sa Vám túto letnú sezónu predstavia v kolekciách Sigi, Ria, Bali, Retina, Yoga, Patrícia a mnohých ďalších.

Kolekcia SIGI je zaujímavá svojou kombinovateľnosťou. Ak dávate prednosť jednoduchosti, môžete vsadiť na jednofarebné plavky. Celá kolekcia sa nesie v marhuľových a čiernych tónoch. V kolekcii RIA  sa zasa prelínajú viaceré módne obdobia. Dizajn plaviek je vhodný pre mladšie ženy i staršie dámy. Zaujímavým doplnkom tejto kolekcie bude more, azúrové nebo i chutný drink na pláži.

Ak patríte k ženám, ktoré milujú farby mora, kolekcia plaviek PATRÍCIA bude pre Vás ako stvorená! Práve v nej sa prelínajú rôzne odtiene modrých morských hlbín so zelenkavou farbou hladiny. Niečo lahodné a príjemné máme aj pre milovníčky kvetov. Práve na ne čaká kolekcia plaviek FLORAL. V nej sa snúbia odtiene modrej a ružovej farby. Plavky stvorené na horúce a hravé leto!

Ste športový typ ženy a máte rada športové oblečenie? Myslíme aj na Vás! Ponúkame Vám kolekciu plaviek DANY s jednoduchým, veselým a športovým dizajnom, ktoré budú pre Vás tie pravé! Vyberať si môžete z viacerých tipov podprseniek aj nohavičiek. Na všetky romantičky zasa čaká skvelá kolekcia TANIA, v ktorej sa budú romantické slečny či ženy cítiť elegantné a krásne. Dámy s dobrodružným duchom si zasa môžu vybrať kolekciu plaviek PENELOPE a v kombinácii farieb bielej, modrej a červenej brázdiť moria i oceány.

Nechajte sa zlákať kvalitou a pestrosťou plaviek Fantasy a pripravte sa na horúce leto ešte dnes! Nech si už vyberiete ktorékoľvek, jedno je isté už teraz- o pohľady svojho okolia rozhodne núdzu mať nebudete!