15 tipov ako dosiahnuť neodolateľný dekolt

Neodolateľný dekolt je snom každej dámy. Byť spokojná so sebou a svojím vzhľadom tiež. Ženy sú však málokedy spokojné s tým, čo vidia v zrkadle. Majú tendenciu míňať veľa peňazí za zázračné krémy, ktoré im sľubujú zbavenie celulitídy behom jednej noci, čarovné zväčšenie pŕs, alebo vyhladenie vrások. Najhoršie však je, ak sa rozhodnú pre operáciu, ktorá (ako si myslia) im pomôže zbaviť sa komplexov v ich hlavách. Tá má však aj svoje tmavé stránky. A aký majú operácie zmysel? Nie je predsa len jednoduchšie zamilovať sa sama do seba a prestať strácať čas či utrácať peniaze na zbytočné (ne)zázračné veci?

Jedným z najväčších komplexov mnohých žien sú najmä prsia. Aj keď na veľkosti pŕs väčšine mužov zväčša nezáleží, ak ich zúfalo chcete zväčšiť, tú je návod! Urobte to prirodzene, bez bolestivej chirurgie…

💡CVIČENIE

Cvičenie je najlepší liek takmer na všetko. Zlepšuje náladu, pomáha chudnúť, bojuje proti úzkosti a depresii, a ako sa preukázalo, dokonca pomáha aj vyriešiť problémy s veľkosťou prsníkov. Existujú rôzne cvičenia, ktoré vám pomôžu zväčšiť obvod hrudníka. Dumbbell cross punch, butterflies, dumbbell chest press s wrist rotation, plank walk, chair dips a shoulder rounding sú najlepšími cvičeniami pre zväčšenie hrudníka.

💡PAPÁJOVÁ ŠŤAVA A MLIEKO KAŽDÝ DEŇ

Začleňte mlieko a šťavu z papáje do svojho denného stravovacieho plánu. Je to osvedčený spôsob, ako pomôcť vaším prsiam rýchlejšie vyrásť. Mlieko a táto šťava obsahujú vitamíny a minerály, ktoré podporujú rast pŕs. Ak vám táto šťava nechutí, pokojne môžete pridať čerstvú papáju do ovocných šalátov alebo smoothies. Banánový koktail môže slúžiť ako alternatíva papáje.

💡ZAMERAJTE SA NA PRÍRODNÉ KRÉMY

Tieto krémy síce nespôsobia rast vaších pŕs, ale spevnia ich a pozdvihnú. Ovisnuté prsia nevyzerajú veľmi príťažlivo, takže je dôležité pravidelne sa o nich starať a prinavrátiť im stratenú príťažlivosť. Dbajte však na to, aby boli tieto krémy vyrobené výlučne na prírodnej báze. Zvážte tiež aj bylinné krémy.

💡ĽANOVÉ SEMENÁ

Ľanové semienka síce nie sú zázračné, ale obsahujú fytoestrogény, ktoré podporujú rasť pŕs. Neočakávajte však ohromujúco rýchle výsledky. Pridávajte ľanové semienka do jogurtov spolu s ovsenými vločkami, do smoothies, alebo ich posypte na šalát.

💡SKÚSTE BYLINY

Rovnako ako ovocie alebo zelenina, aj bylinky sa môžu pochváliť famóznymi výhodami. Červená ďatelina, sladké drievko, fenikel, senovka grécka, divoký yam a šťavel patria medzi najlepšie a najúčinnejšie prírodné „vylepšovače“ pŕs. Nemusíte ich konzumovať všetky. Poraďte sa so svojim lekárom, on vám poradí, ktorý prírodný doplnok by ste mohli začať užívať.

neodolateľný dekolt

💡MARHMALLOW KOREŇ

Je to celkom známa bylina, ktorú obvykle nájdete v podobe tabliet. Mnoho žien ho používa na zrýchlenie rastu pŕs. Avšak, odporúča sa pridávať ho do svojho jedálnička aj bez konzultácie s lekárom. Problémom však je, že sa nemusí znášať s inými liekmi, takže ako náhle  sa dostavia akékoľvek nežiaduce účinky okamžite kontaktujte svojho ošetrujúceho lekára.

💡ANTIKONCEPCIA

Pravdou je, že antikoncepčné tabletky majú veľa nežiaducich účinkov. Vzhľadom na to, že aj napriek tomu, mnoho žien užíva antikoncepciu a ich prsia sú v dôsledku jej účinku väčšie sme nemohli preskočiť túto možnosť. Antikoncepčné tabletky obsahujú estrogén, ktorý podporuje rast pŕs. Ak vám sám lekár odporúča antikoncepčné tabletky, tak to môžete skúsiť.

💡KLIKY

Ako sme už spomenuli vyššie, existujú cviky, ktoré zväčšeniu pŕ jednoznačne napomáhajú. Kliky vyformujú nielen váš hrudník, ale aj zvyšok tela. Je to síce náročný cvik, ale dosahuje úžasné výsledky!

💡ZVÝŠENÝ PRÍJEM BIELKOVÍN

Vyšší príjem bielkovín rovná sa väčšie prsia. Konzumácia nevyváženej stravy je jednou z príčin ovisnutých pŕs. Preto jedzte veľa ovocia, zeleniny a potravín bohatých na bielkoviny ako sú napríklad oriešky, mlieko, vajcia, chudé ryby, arašidové maslo, kuracie mäso, tekvicové semienka, či grécky jogurt. Eliminujte sladké nápoje a úplne odstráňte rýchle občerstvenia a niektoré polotovary, ktoré pre vás určite nemajú priaznivý účinok.

💡MASÁŽ PŔS ZARUČÍ NEODOLATEĽNÝ DEKOLT

Pravidelná masáž prsníkov má mnoho výhod. Nielen, že vaše prsia budú pevnejšie, ale aj podrastú. Ak si prsia masírujete doma uistite sa, že to robíte správne. Obráťte sa na svojho gynekológa, ktorý vám ukáže najúčinnejšie masážne techniky. Výsledky vás môžu veľmi prekvapiť! Masírovanie tiež zvýši prietok krvi a tok fytoestrogénov, ktoré sa nachádzajú v krvnom riečisku do prsníka, stimulujú tiež produkciu prolaktínu , ktorá podporuje ich rast.

💡KONIEC ZLOZVYKOM!

Verte alebo nie, zlozvyky môžu zastaviť rast pŕs! Fajčenie napríklad prsia v raste udrží, no alkohol môže privodiť rakovinu. Ak pijete príliš veľa kávy, veľa pracujete a máte nedostatok zdravého spánku, mali by ste sa týchto zlozvykov zbaviť čím skôr.

💡POTRAVINY S VYSOKÝM OBSAHOM ESTROGÉNU

Bolo preukázané, že potraviny bohaté na estrogén podporujú rast prsníkov. Samozrejme, ešte to neznamená, že by ste mali jesť estrogénove pokrmy celý deň-každý deň, ale výsledky sa dostavia určite čoskoro. Vysoký obsah estrogénu nájdete v potravinách ako sú sójové výrobky, ovocie, zeleniny, kuracie mäso, strukoviny, vajcia, aníz, slnečnicové semená, ľanové semená a sezam.

prsia

💡DOMÁCE PRÁCE

Moderné ženy si nevedia predstaviť svoju domácnosť bez vysávača, mlynčeka na kávu, hrncov a mnohých ďalších  náčiní, ktoré sú súčasťou každodenného života. Ak chcete, aby boli vaše prsia väčšie, skúste robiť najmä tie domáce práce, ktoré si vyžadujú pohyb paží, sama.

💡 ZDRAVÉ TUKY

Kľúčové je slovo ZDRAVÉ! Najdôležitejšie je vyhnúť sa spracovaným rastlinným olejom. Zdravé tuky nespôsobujú priberanie na váhe! Vajcia, ryby (losos, sardinky, tuniak, makrela, pstruh), orechy, avokádo, olivový olej, arašidové maslo a fazuľa sú veľkými zdrojmi zdravých tukov, ktoré napomáhajú v raste pŕs.

💡ZVÝŠENÝ PRÍJEM POTRAVÍN

Nedostatok vitamínov môže mať vplyv na vaše zdravie a zároveň aj na rast pŕs. Vitamín C je základná živina kolagénu a elastínu. Vitamín A pomáha v omladzovaní pleti a regenerácii. Vitamín B6 hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe červených krviniek. Vitamín E zasa pomáha znížiť riziko vzniku rakoviny prsníka.

V každom prípade by ste mali milovať svoje telo bez ohľadu na veľkosť vašich pŕs. Na malých prsiach nie je nič zlé. Koniec koncov, veľa mužov tvrdí, že milujú ženy s menšími prsiami. Ak si však zúfalo želáte mať prsia aspoň  o trochu väčšie, vyskúšajte niektorý z týchto trikov. Nezabudnite sa s nami podeliť o vaše skúsenosti.