Vášnivý sv. Valentín

Ešte nám v ušiach poriadne nedozneli vianočné rolničky a už je tu ďalšia oslava. Sviatok svätého Valentína. Keď zabrúsime do histórie, zistíme, kde má tento sviatok svoje korene. V roku 269 n.l. zomrel mučeníckou smrťou katolícky kňaz Valentín. O jeho živote panuje dosť nejasností. V podstate existujú dve legendy, podľa jednej uzdravil slepému dievčaťu oči a podľa druhej sobášil tajne snúbencov, pretože rímsky cisár Claudius II, svadby zakázal. Potreboval do svojej armády mladých a slobodných mužov a keď zistil, že ich Valentín sobáši, nechal ho bez milosti popraviť a rozsudok bol vykonaný práve 14. februára.

Nech už máte na tento sviatok akýkoľvek názor, jasné je to, že 14. február sa zapísal do kalendára ako sviatok všetkých zamilovaných. Samotný sviatok doprevádza hlavne červená farba, rôzne pochutiny v podobe sladkostí, dobrej večere, vína… ale čo potom, čím ešte milo prekvapiť svoju polovičku? Čo nejaké zvodné prádlo, ktoré navodí tú správnu valentínsku atmosféru a bude tak predohrou pre vášnivú noc na sv. Valentína?

Na e-shope www.vip-pradlo.cz je od 9.–14. 2. valentínska akcia -20% na nezľavnený tovar. A akú bielizeň na sv. Valentína môžete objednať?

Muž isto na žene ocení okúzľujúci červený korzet Obsessive 850. Tento korzet má zvodné remienky, koketné šnurovanie, sexy gumičky na poprsie, lesklé šperky medzi košíčkami podprsenky. Podväzky sa dajú nastaviť a korzet obsahuje i tangá.

Alebo môže žena ukázať svoju diabolskú stránku a stať sa skutočnou zvodkyňou v sexy kostýme Obsessive infernita. Košíčky majú výstuhu a zaručia tak dokonalé poprsie. Bruško je zakryté a jeho materiál má zoštíhľujúci efekt. Súčasťou je i odnímateľný chvost a roztomilé rohy.

Pokiaľ by to bolo pre niekoho predsa len veľa zbytočnej látky, čo napríklad len dámske nohavičky Julimex Tanga. Jemné a dokonale hladké nohavičky brazílkového strihu kombinované s čipkou v červenej, svetlo modrej, koralovej alebo staroružovej farbe. Nohavičky sú bezošvé a v prednej časti úplne hladké. Na zadnej časti je jemná elastická čipka so vzorom kvetín. Zadná časť je prestrihnutá, aby dokonale sedela na zadočku a jej okraje se nezarezávali.

I muži môžu prekvapiť svoje partnerky, napríklad vďaka Boxerkám Cornette 010/50, ktoré sú vyrobené z príjemnej vzorovanej bavlny s pružným pásom a veselým valentínskym motívom.

Ale môžeme zostať u klasiky – luxusné červené pánske boxerky Emporio Armani. Jedná sa o limitovanú edíciu a vďaka špeciálne ušitému materiálu sú veľmi jemné a komfortné.

Ktorá žena nemiluje sladkosti a keď sa dostanú i na potlač pánskych boxeriek John Frank JB55, ťažko odolať takému lákadlu. Boxerky majú v sebe vysoký podiel bavlny, preto sú na tele veľmi príjemné.

Nech už bude váš valentínsky večer alebo noc akákoľvek, prajeme príjemne prežitý čas.

www.vip-pradlo.cz je dôveryhodná spoločnosť s tradíciou od roku 1998. V e-shope nájdete výhody v podobe vernostného programu, dopravy od 50 Kč  a samozrejmosťou je garancia výmeny tovaru do 30 dní.