Členkové topánky – trend, do ktorého sa oplatí investovať

Členkové topánky sú typ obuvi, ktorý by sa mala mať každá z vás. Jedna z ich hlavných výhod je to, že vďaka ich obľúbenosti sa predáva veľa druhov, farieb a štýlov. To zaručuje, že sa dajú výborne kombinovať so všetkým oblečením, ktoré si k nim vyberiete. Väčšina z nich je síce určená na obdobie prechodu medzi zimou a letom, ale na zimu nájdete aj vyššie a teplejšie členkové topánky, rovnako ako otvorenejšie a ľahšie na leto. Tu je prehľad tých najpopulárnejších typov členkových topánok, ktoré sa po chvíli nosenia stanú aj u vás veľmi obľúbenými.

Šnurovacie členkové topánky

Ak máte doma členkové topánky, ktoré sa šnurujú a dlhšie ste ich nevyužívali, môžete ich oprášiť lebo opäť prišli do módy. Ak máte vyššie čižmy motorkárskeho štýlu, ku ktorým sa hodia napríklad džínsy všetkých farieb, máte výbornú obuv na zimu. Tento typ topánok je často vhodný aj do snehu, takže vás nemusí trápiť keď napadnú prvé centimetre. Ak máte radšej decentnejšie topánky, určite nájdete aj členkové topánky, ktoré sa stavbou podobajú skôr na lodičky ako na čižmy. Tie vám síce neposkytnú dosť ochrany na zimu, ale počas jesene alebo jari sú výbornou voľbou.

Cowboyské topánky

Tento typ členkových topánok ste mohli vidieť počas leta na rôznych sociálnych sieťach, kde sa stali hitom. Bohužiaľ, v lete nie sú zrovna pohodlné na nosenie, ale v chladnejšom počasí uvítate ich ochranu pred okolím. Predávajú sa v rôznych farebných prevedeniach a nájdete aj použité rôzne materiály. Aj cowboyské topánky môžete zladiť s rôznymi druhmi nohavíc, či už voľnejšími, alebo s nejakými viac priliehavými.

Členkové topánky so zvieracím vzorom

Ak sa chcete riadiť podľa najnovších módnych trendov na jeseň a zimu 2018, rozhodne siahnite po členkových topánkach, ktoré majú vzor nejakého zvieraťa. Nezáleží na tom, či si vyberiete zebrové, leopardie, alebo hadie, preto sa môžete riadiť len podľa svojho vkusu. Ak ich zladíte s iným kúskom oblečenia, alebo aspoň doplnkom, ktorý bude mať podobný vzor, každý kto sleduje aktuálne módne trendy váš outfit určite ocení.

Topánky s nízkymi podpätkami

Keď chcete nosiť členkové topánky, ale chodenie s vysokými podpätkami sa vám zdá byť nepohodlné, neznamená to, že nemôžete mať štýlové topánky. V zime to nie je len pohodlnejšie, ale aj oveľa bezpečnejšie. Takže ak budete v obchode hľadať členkové topánky s nízkymi, prípadne žiadnymi podpätkami, určite nájdete také, ktoré sa vám budú páčiť a zároveň vám poskytnú pohodlie, ktoré hľadáte.

Biele členkové topánky

Aj minulý rok prišlo obdobie, kedy sa biele topánky stali veľmi populárnymi. Ak ste sa rozhodli investovať do bielej členkovej obuvi už vtedy, môžete sa teraz iba tešiť. Tento typ totižto prichádza naspäť do módy, takže ich môžete vytiahnuť a spokojne nosiť. V porovnaní s klasickými farbami topánok tvoria značný kontrast, takže sa môžete spoľahnúť na to, že prilákajú nejakú pozornosť.

S prichádzajúcou jeseňou a zimou vám členkové topánky poskytnú všetko čo na tieto ročné obdobia treba. Lepšie chránia pred chladom, vyššie typy udržia sneh preč od vašich nôh a topánky s nízkym alebo žiadnym podpätkom vám ponúkne stabilitu, ktorú na snehu a ľade všetci potrebujeme. Okrem toho sa postarajú o váš štýlový výzor, ktorý bude ladiť s najnovšími módnymi trendmi.