Vyzdobte si váš domov inak

Domov tvoria maličkosti. Izba zariadená s vkusom a nápadom ozdobená vhodnými doplnkami vytvára pocit pohody. Ak si myslíte, že nemáte skúsenosti či dostatočne vycibrený vkus, aby ste dokázali zariadiť byt naozaj štýlovo, máme pre vás tip, ako na to.

Dekorácie do bytu

Zariadenie miestnosti netvorí len nábytok. To pravé čaro dodajú každej izbe dekorácie. Zaujímvé dekorácie do bytu môžu mať rôznu podobu. Do obývacej izby si vyberte sošky, vázy a fotografie v rámikoch. Ak máte radi romantickú atmosféru, nezabudnite na sviečky a svietniky. Na stene obývačky by nemal chýbať obraz, moderné dekoračné zrkadlo alebo iné dekorácie na stenu. Sedaciu súpravu zútulnia mäkké vankúše.

A čo ostatné miestnosti?

Dekorácie do bytu sú určené aj do iných miestností. Do spálne vyberte prehozy na posteľ a závesy. Na poličky môžete umiestniť napríklad štýlové hodiny. Na stene sa bude krásne vynímať obraz alebo zväčšená umelecká fotografia.

Dekorácie do bytu patria aj do vstupnej haly či chodby, do kuchyne, jedálne a detskej izby. Ak si neviete rady, čo z bohatej ponuky na trhu vybrať a ako dekorácie do bytu naaranžovať, inšpirujte sa radami tých skúsenejších.

Bývanie — inšpirácie

Množstvo inšpirácií pre vaše bývanie nájdete napríklad v internetových magazínoch o bývaní. Z množstva článkov o rôznych štýloch zariadenia interiéru si iste vyberiete práve ten váš. Inšpirácie pre bývanie zahŕňajú široké spektrum tém. Nájdete tu najnovšie trendy zo sveta bývania, rady pre stavbu a rekonštrukciu aj nákup nábytku.

Inšpirácie pre bývanie neobchádzajú ani tému technických inovácií a inteligentného bývania. Dozviete sa tiež, ako vybrať tie správne doplnky pre váš domov a ako v byte umiestniť rôzne druhy izbových rastlín. V inšpiráciách o bývaní nechýbajú ani tipy a rady ako ušetriť na spotrebe tepla a energií.