Uľahčite si chod domácnosti vďaka inteligentným spotrebičom

Inteligentné spotrebiče ako sú napríklad tyčový či ponorný mixér alebo naparovacia žehlička vám vedia uľahčiť život. Poznáte ich výhody?

Spravovať celý chod domácnosti vie dať pekne zabrať. Mnoho činností, ktoré sú na udržanie čistej a spokojnej domácnosti nevyhnutné, zaberajú veľké množstvo času a vy potom neviete, čo skôr. Našťastie v dnešnej dobe máme po ruke inteligentné spotrebiče, ktoré nám vedia s chodom domácnosti veľmi dobre pomôcť, a tak ušetriť veľké množstvo času, ktorý môžete využiť plnohodnotnejšie. Zoznámte sa s ideálnymi pomocníkmi ako je tyčový mixér Braun či naparovacia žehlička a uľahčite si život.

Ušetrite čas s inteligentnými spotrebičmi Braun

Dnešná doba ponúka rozličné technické vymoženosti. V prípade, že si chcete zjednodušiť život, poradíme vám, ktoré inteligentné spotrebiče do domácnosti vám najlepšie pomôžu. Niekedy aj bežný spotrebič, ktorý sa nachádza takmer v každej domácnosti, pri správnom výbere vie byť veľkým pomocníkom. Nechajte si uľahčiť život, stačí si len dobre vybrať.

Tyčový a ponorný mixér

Príde vám tyčový alebo ponorný mixér úplne bežný a obyčajný spotrebič? To ste potom ešte neobjavili ten správny. Okrem vlastností ako je dizajn, všestrannosť či kvalita, je najdôležitejšou vlastnosťou funkčnosť a využitie. Nie je mixér ako mixér. Ak siahnete po mixéri, či už hľadáte tyčový mixér Braun alebo ten ponorný,  ktorý má širokú škálu funkcií, varenie sa stane oveľa rýchlejším a jednoduchším.

Pri výbere by ste mali siahnuť po výkonnejšom stroji, pretože čím vyšší výkon, tým lepší výsledok dosiahnete. Taktiež by ste mali pozerať aj na kvalitu čepele, tyčový mixér, ktorý disponuje čepeľami ActiveBlades pomixuje potraviny oveľa rýchlejšie a dôkladnejšie. Pokiaľ chcete mať doma skutočného šampióna medzi mixérmi, mali by ste sa pozerať aj na príslušenstvo. Vďaka všestrannosti spotrebiča, nemusíte tak vlastniť desiatky spotrebičov, ale postačí vám jeden. Kvalitný tyčový alebo ponorný mixér disponuje niekoľkými druhmi nástavcov, a tak spája niekoľko spotrebičov do jedného. Môžete s ním mixovať, sekať, krájač, strúhať a čokoľvek iné, čo si zmyslíte.

Naparovacie žehličky a parné generátory

Výborným domácim pomocníkom je aj naparovacia žehlička alebo parný generátor od značky Braun. Tieto inteligentné spotrebiče vám ušetria množstvo času a žehlenie, ktoré ste doteraz považovali za veľkú drinu, premenia na celkom príjemnú a rýchlu činnosť. Moderné technológie, ktoré pri výrobe kvalitných žehliacich výrobkoch používajú, vedia urýchliť proces žehlenia až o polovicu.

Nezabudnite pri výbere pozerať aj na dizajn, nielen že kúsok dobre vyzerá, ale má to veľký vplyv aj na funkčnosť. Naparovacia žehlička Braun so zaoblenou plochou 3D FreeGlide, ktorá sa tak trochu podobá na snowboard, to je tá, po ktorej by ste mali siahnuť. Toto prevedenie jej nepomáha kĺzať po povrchu oblečenia cez gombíky, zipsy a bez toho aby nastal akýkoľvek náznak zaseknutia sa. Vďaka tejto funkcii sa žehlenie stáva oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, ušetrený čas, tak môžete investovať do príjemnejších a pohodlnejších činností. Špičkové technológie a inovácie, ktoré sú do žehličiek a parných generátorov implementované vám naozaj uľahčia život.

Inteligentné spotrebiče vedia naozaj pomôcť pri správe domácnosti. Zvykli sme si používať inteligentné telefóny či televízory, je čas sa poobzerať aj smart spotrebičoch, ktoré nám neprinášajú len potešenia ale nám aj odbúravajú časť povinností a starostí. S týmito spotrebičmi nebolo varenie či žehlenie nikdy jednoduchšie. Len malá investícia vie urobiť veľké divy.