Swim spa: celoročné bazény pre šport aj oddych

Nebolo by skvelé mať doma celoročný plavecký bazén, ktorý môžete kedykoľvek zmeniť na vírivku? S modernými bazénmi Swim Spa to zvládnete jednoducho v priebehu okamihu.

Plávajte a relaxujte na jednom mieste

Aj keď možno na prvý pohľad vyzerá ako obyčajný malý záhradný bazén, skrýva toho v sebe oveľa viac. Celoročný bazén Swim Spa je spojením toho najlepšieho, čo môže ponúknuť bazén s protiprúdom a vírivka.

Plávanie je šport, ktorý buduje kondíciu bez zbytočného zaťažovania kĺbov. Pomáha uvoľniť chrbticu, posilňuje svaly a pomáha zrelaxovať myseľ.

Bazén s protiprúdom Swim Spa je vybavený šiestimi silnými tryskami, ktoré poháňajú až tri výkonné čerpadlá. Silu protiprúdu si každý plavec nastaví podľa vlastnej fyzickej kondície.

Trysky sú navyše špeciálne umiestnené tak, že plavca zároveň nadnášajú. Plávanie v Swim Spa si tak môžu užiť aj plavci začiatočníci.

Okrem plávania je vyhriata voda Swim Spa vhodná aj na iné druhy športu, ktoré sa dajú vykonávať vo vode. Napríklad šetrné posilňovanie, strečing, chôdza s prirodzeným odporom vody.

Schody do bazéna majú tvar pohodlný na sedenie alebo ležanie. Sú na nich umiestnené hydromasážne trysky pre základnú hydroterapiu a masáž stuhnutých svalov.

Chcete ešte viac? Nadštandardné Swim Spa kombinuje bazén s protiprúdom s plnohodnotnou vírivou vaňou pre dokonalý perličkový kúpeľ.

Bazén s protiprúdom je oddelený od priestoru s jacuzzi, pričom obe môžu byť používané súčasne.

Tento bazén využije celá rodina. Športoví nadšenci aj milovníci relaxu.

Príjemná voda počas celého roka

Bazény Swim Spa sú využiteľné počas celého roka, nech už je teplota vonku akákoľvek. Vodu v bazéne ohrieva elektrické kúrenie s titánovými špirálami.

Pre čo najdlhšie udržanie stabilnej teploty vody s čo najmenšou spotrebou energie majú bazény Swim Spa kvalitné tesnenie a vrchný termokryt.

Minimálna údržba

Udržať priezračne čistú vodu v bazéne vyžaduje obrovské množstvo chémie a starostlivosti. Nie však v prípade bazénov Swim Spa od HOTTUB s technológiou ozonizácie.

Bazény sú vybavené ozonátorom s injektorom a deštruktorom pre maximalizáciu efektivity ozónu.

Na starostlivosť o vodu v Swim Spa tak stačí oveľa menšie množstvo chemických prípravkov. Voda ošetrená ozónom nedráždi oči, nos a nezanecháva vo vode žiadne vedľajšie produkty.

Viete si podobný bazén predstaviť u vás na záhrade, ale nemáte chuť púšťať sa do zložitého a nákladného budovania? Celoročný plavecký bazén Swim Spa potrebuje len železobetónovú platňu, čo je minimálny stavebný zásah do pozemku.

Nadzemný plavecký bazén je nainštalovaný už za niekoľko hodín. Vy si len vyberiete miesto, kde bude stáť. Tak ako, máte ho už vybraté?