Šperky, ktoré bude milovať každá žena

Šperky patria medzi doplnky, ktoré nosíme nielen pri špeciálnych príležitostiach. Náušnice, náramok či náhrdelník sú šperky aj na bežný deň, samozrejme záleží na ich dizajne.

Na Elbeza si vyberiete šperky na každú príležitosť.

Nesmrteľné perly

Perlové náušnice sú nestarnúca klasika, ktorá sa hodí na bežný deň aj na formálnejšie príležitosti. Jednoduché perlové náušnice vás nikdy nesklamú, a preto by nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Šperky so syntetickými a sladkovodnými perlami sú navyše cenovo dostupné.

Ak patria perly medzi vašich obľúbencov, zamilujete si aj výraznejšie šperky, ktoré sú ideálne na spoločenské príležitosti. Takéto náušnice bývajú väčšie a perličky sa kombinujú napríklad so zirkónmi. Perly samozrejme nájdete aj na prsteňoch či náhrdelníkoch, takže si môžete vytvoriť dokonalý set.

Strieborné prstene

Prstene patria medzi šperky, ktoré môžete nosiť aj každý deň, pretože vám pridajú na elegancii. Nadčasové strieborné prstene s jedným krištáľom sú jemné a vhodné na bežný deň. Určite však nespravíte chybu ani keď si ho vezmete na formálnejšie príležitosti. Prsteň môže byť aj hlavnou hviezdou, stačí si vziať výrazný trblietavý prsteň, ktorý každého očarí. K nemu si už iba doladíte jemnejšie náušnice.

Jemné napichovacie náušnice

Decentnými napichovacími náušnicami sa nikdy nič nepokazí. Ak sú z ušľachtilého kovu, môžete ich nosiť aj denne. Najuniverzálnejšie sú jednoduché perličky, zirkóny či diamanty, alebo náušnice vyrobené iba z ušľachtilého kovu bez perličiek či kamienkov.

Krištáľ môže byť brúsený do rôznych tvarov, takže sa určite netreba obmedzovať iba na klasický okrúhly tvar. Nenápadné náušnice sú ideálne na každú príležitosť. Najuniverzálnejšie sú určite strieborné alebo zlaté šperky, v ktorých môžu byť osadené biele zirkóny.

Zdroj obrázka: Sofia Zhuravetc/Shutterstock.com