Prírodný recept proti vráskam – fantastické výsledky už po 7 dňoch!

Prírodný recept proti vráskam môže znieť pre niekoho ako bláznovstvo. Za skúšku však nič nedáte a budete priamo vedieť čo si dávate na tvár.

Starostlivosť proti vráskam

Neexistuje žena, ktorá by bola odolná proti vráskam. Keď sa už objavia, ženy začnú používať rôzne metódy na ich odstránenie alebo eliminovanie v podobe krémov a kozmetiky. No úspech nie je garantovaný nikdy, ani ak sa používajú tie najdrahšie krémy, obzvlášť preto, že si na ne pokožka zvykne.

Ak si prajete použiť prírodné výrobky, môžete si pripraviť domáci krém proti vráskam, vďaka ktorému sa dostavia očakávané výsledky. Možno ste už čítali o domáci krémoch zo želatíny a face-liftingovej masky s botoxovým efektom, no tento článok vám ukáže nový efektívny recept.

Tento krém je pre vašu pokožku priam dokonalý: zvlhčuje a zjemňuje ju, odstraňuje vrásky a zabraňuje procesu starnutia. Obsahuje priaznivé prírodné ingrediencie, ktoré sú bezpečné pre použitie na vašej pokožke, nech už máte akýkoľvek typ pleti. Pozitívne výsledky si všimnete už po prvom týždni. Tento krém si zamilujete taktiež kvôli jeho jednoduchej príprave.

Ingrediencie:

  • 1 lyžica mandľového či olivového oleja
  • 1 vaječný žĺtok
  • 1 lyžička medu
  • 2 lyžičky farmaceutickej vazelíny

Príprava:

Vazelínu roztopte nad vodnou parou. Potrvá to len niekoľko minút. Potom pridajte zvyšok ingrediencií a zmiešajte. Miešajte niekoľko minút kým nedostanete jemnú homogénnu zmes. Zmes vložte do nádoby. Budete potrebovať nádobu s objemom asi 50ml.

Krém aplikujte na potrebné miesta jemnou masážou. Polhodinu nechajte pôsobiť a potom zvyšky odstráňte vatou namočenou v minerálnej vode či vlhkými vreckovkami.

Tento krém môžete použiť na omladenie pokožky a masáž tváre. Pokožka potrebujete viac než hodinu na absorbovanie krému, čo znamená, že by ste ho mali aplikovať aspoň dve hodiny pred spaním. Nádobu so zmesou udržujte v chladničke. Ak vám krém vyhovuje a ste spokojní s jeho výsledkami, pokojne si urobte nový. Avšak neodporúčame vyrábať dvojité či väčšie dávky, pretože ingrediencie sú prírodné a pri dlhšom státí sa môžu skaziť.