Plánujete viacdňový výlet a hľadáte príjemný hotel v Žiline?

Ideálne podmienky na relax a odpočinok si plánujeme najmä v lete a počas príjemných teplom zaliatych dní, pretože okrem chutných jedál a nonstop starostlivosti o naše telo vo wellnesse, môžeme byť súčasťou prírody a okolitých pamiatok a krás, ktoré sa dajú detailne spoznávať. Navyše aj tento spôsob vyžitia podporuje správne fungovanie niektorých životne dôležitých častí tela a samozrejme aj mozgu.

Skúste navštíviť hotel Galileo

Moderný hotel v Žiline, ktorý je svojou výhodnou polohou v centre mesta a bez veľkého ruchu, zákazníkmi veľmi vyhľadávaný. Poskytne vám ten najlepší ubytovací servis, v ktorom nájdete všetko potrebné. Moderne, čisto a jednoducho zariadené izby. S pripojením na internet, televíziou a sociálnym zariadením.

Samozrejmosťou je aj stravovanie a možnosť bezplatného parkovania pri hoteli. Stačí si (lepšie dopredu) rezervovať v konkrétnom termíne voľnú izbu a tešiť sa na spoznávanie okolia mesta Žiliny, ktoré vám má určite čo ponúknuť. Výhodou tohto príjemného lacného ubytovania v Žiline je aj cenová dostupnosť, vďaka ktorému si budete môcť dovoliť dopriať luxus za prijateľné ceny.

Príjemný personál je dnes pre hotel veľký bonus

Ak si myslíte, že niečo podobné by malo byť samozrejmosťou, v mnohých ubytovacích zariadeniach sa presvedčíte neraz o presnom opaku. Odmeraný človek na recepcii alebo personál v reštaurácii sa v hoteli Galileo určite nenájde, čo vám môžeme potvrdiť aj z vlastných skúseností. Rovnako tak aj čistotu a moderné vybavenie izieb.

Hotel Galileo môžete využiť aj na firemné akcie, plánovanie kongresu alebo svadby, na ktorú nikdy nezabudnete. Množstvo reprezentatívnych priestorov v kombinácii s príjemným ubytovaním a chutnou stravou je zárukou správneho a toho najlepšieho ubytovania, ktoré si teraz môžete vybrať.