OŽIVTE SVOJU KORUNU KRÁSY NOVÝM ZOSTRIHOM

Máte po krk vašich dlhých zničených vlasov bez objemu? Jeseň je to pravé obdobie na zmenu! Počas prechodných období sú vlasy často oslabené a majú tendenciu vypadávať. Práve preto je to ten pravý čas, kedy môžete svoje vlasy odľahčiť a zároveň si dodať svieži nový vzhľad.

Zastrihávanie končekov, ale tiež samotné strihanie vlasov je pri starostlivosti o vlasy veľmi dôležité. Pokiaľ máte problémy s objemom či rozštiepenými končekmi je to tá najspoľahlivejšia metóda. Avšak niekedy máme proste len chuť zmeniť náš výzor, omladnúť, či vyzerať viac sexy. Aj to sa vám môže podariť vďaka voľbe správneho účesu.

Našou voľbou číslo jedna je dlhšie mikádo. O mikáde už zrejme počul každý z vás. Avšak v posledných sezónach sa objavuje najmä tento inovovaný strih: dlhšie mikádo, ktoré sa dá nosiť rôznymi spôsobmi. Výhodou je, že takto upravené vlasy pôsobia objemnejšie a hustejšie. Je to veľmi štýlový typ účesu, ktorý  množstvo hairstylistov označuje ako univerzálny, teda hodiaci sa každému.

    


NEBOJTE SA EXPERIMENTOVAŤ!

 OFINA

Pre mnohé z vás asi klišé, ale samotná ofina a umiestnenie cestičky vo vlasoch je veľmi dôležité. Každý máme iný typ tváre a preto je dôležité, nájsť to čo sa hodí práve vám.

FARBA

Asi každý z nás vie, že farba vlasov by mala korešpondovať s farbou pleti, očí či obočia. V posledných rokoch sa však škála farieb na vlasy výrazne rozšírila a cez ružovú, bordovú, červenú sa často dostávame až k modrej, či zelenej. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý sa nebojí pútať pozornosť toto je niečo presne pre vás. Nezabúdajte však na podtón vašej pleti, či sympatie k určitým farbám. Dôležité je tiež dodať, že výrazné farby sú tiež oveľa horšie na údržbu a rýchlo sa vymývajú. Pokiaľ ste viac konzervatívne môžete vyskúšať napríklad ryšavú, ktorá je pre jeseň ako stvorená.

ÚPRAVA VLASOV

Poslednou a zároveň asi najviac subjektívnou časťou je úprava vlasov. Aj tu platí pravidlo sto ľudí sto chutí. Veľmi pozitívne však je to, že pri úprave vlasov môžete byť každý deň niekým iným. A dlhšie mikádo na to poskytuje všetky podmienky.


Tak čo? Ideš do toho?