Oblečenie a obuv podľa najnovších trendov

Vonku sa stále ochladzuje a my sa obliekame do čoraz teplejších odevov. Ak ste ešte doteraz nevybavili svoj šatník novou zimnou bundou alebo kabátom, potom je nasledujúci článok práve pre vás. Poradíme vám tiež pri výbere tenisiek.

Dámske bundy

Dámske bundy nemusia byť len teplé. Každá žena chce tiež pekne vyzerať. Moderný dizajn je preto pre nás pri výbere dôležitým faktorom. Aktuálnym trendom sú predĺžené dámske bundy a kabáty. Pre ženy, ktoré obľubujú kratší strih, je tu bohatá ponuka búnd siahajúcich po boky. Na trhu nájdete praktické, moderné dámske bundy s kapucňou. Obľube sa stále teší aj kožušinová ozdoba na kapucni a na rukávoch. Niektoré modely ponúkajú možnosť dvojitého vzhľadu bundy. Odnímateľná je nie len kapucňa ale aj kožušina na rukávoch.

Ako si vybrať dámsku bundu

Pri nákupe vyberajte zateplené dámske bundy. Ochránia vás pred chladom aj pri mínusových teplotách. Predĺžený strih pod zadok alebo nad kolená vás spoľahlivo zahreje aj vo veternom počasí. Ak si neviete vybrať, či chcete nosiť dámsku bundu alebo kabát, módne trendy vás iste potešia možnosťou kúpy dámskej parky. Dámska parka v sebe skrýva výhody bundy aj kabáta. Elegantný dizajn strihu dopĺňa nepremokavý a vetru odolný materiál. Dámske parky  nájdete na trhu aj v športovom prevedení.

Dámske tenisky

Zima za chvíľu skončí a my budeme opäť chcieť vyraziť do ulíc na dlhé prechádzky. Praktickou a pohodlnou obuvou do mesta, na beh aj do prírody sú dámske tenisky. Na trhu je naozaj z čoho vyberať. Módni návrhári sa predbiehajú v návrhoch netradičných dizajnov, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Nekúpite len dámske tenisky určené na šport. Zaujímavý dizajn ponúkajú dámske tenisky na vyvýšenom podpädku. Alebo obľúbené dámske členkové tenisky. Výnimkou nie sú ani netradičné ozdoby. Môžete si kúpiť napríklad dámske tenisky s mašľou.