Musí partnerov motýlik ladiť so šatami?

Musí sa hodiť alebo nie?
Dobrá otázka. A na túto otázku je len jedna správna odpoveď. Problém je, že iba jedna osoba vie odpoveď. Žena.  Zdá sa, že väčšina žien má názor na túto vec rozdielny. O tom ako to bude, rozhodne žena a tá má vždy správnu odpoveď.

Súčasný trend prispôsobovania partnerovho oblečenia k šatám ženy slúži predovšetkým ako spôsob, aby dvojica vyzerala a cítila sa ako ladiaci pár. Toto vizuálne ladenie je emocionálne príťažlivé pre väčšinu účastníkov plesov bálov, či iných spoločenských akcií. Pokiaľ je teda pre vás dôležité aby ste spolu ladili a vizuálne vytvárali jeden pár, určite to nie je zlá vec. Jedinou nevýhodou môžu byť ružové šaty. Napriek tomu, že aj mužom sa hodí ružová, niekedy môže táto farba viacej uškodiť.

Ak nechcete prispôsobiť šaty, držte sa s čiernym alebo strieborno-šedým príslušenstvom. Nosenie inej farby by sa mohlo hodiť k ďalším ženským šatám a to rozhodne nechcete. Posolstvo, ktoré chcete povedať je, že nosiť čierne alebo strieborné doplnky je stále veľmi romantické a gentlemanské.

Tradične povedané, muži nosia čierne a biele formálne oblečenie, takže ženy, s ktorými sú, môžu vyniknúť v živom kontraste a získať tak pozornosť. Čiernobiely smoking je spôsob, ako môže partner vyzerať skvele, ale zároveň ostatných skutočne očariť.


Je však dôležité povedať: NEPOKÚŠAJTE SA VYZERAŤ ROVNAKO! Aby to nedopadlo ako v prípade na fotke nižšie. Pokiaľ však ide o Halloween, je to v poriadku. 🙂

Rovnaké oblečenie je pekné pre deti a dvojčatá, nehodí sa však dospelým partnerom. 🙂

Viac informácií o tom, ako a či sa zladiť s partnerom sa dozviete aj v tomto videu: