Módne trendy na jeseň a zimu 2018

Jeseň už pred pár dňami začala a s ňou prichádzajú aj nové módne trendy. Ak sa v blízkej dobe chystáte na nákupy oblečenia a chcete aby vaše nové veci dali označiť ako trendy móda, čítajte ďalej. Vďaka tomuto článku budete mať v šatníku pripravené také oblečenie, ktoré ocení každý kto sa o svet módy zaujíma.

Zvieracie vzory

Ak sa niečo dá pomenovať ako hlavný módny trend na koniec roka 2018, sú to práve zvieracie vzory. Najčastejšie sa asi budete stretávať s leopardím vzorom, ktorý sa výborne hodí na kabát alebo topánky. Určite ale nebude chýbať vzor hadej kože, alebo pásy typické pre zebry. Čo sa farieb týka, prirodzené farebné kombinácie budú najpopulárnejšie, ale nič nepokazíte menej tradičnými farbami ako je napríklad červeno-čierny leopardí vzor.

Hnedé módne trendy

Nezáleží na tom, či v tejto farbe bude celý outfit, alebo len niektorý z módnych doplnkov, ale hnedú určite v najbližšej dobe uvidíte často. Dalo by sa to nazvať ľahkým návratom do 70. rokov, kedy bola hnedá tiež veľmi populárna. Na odtieňoch v podstate nezáleží, môžete siahnuť po tmavej čokoládovej hnedej, ale za módny trend sa považujú aj svetlé odtiene. Výborný nápad je zladiť oblečenie do farebného prechodu od tmavého odtieňa k svetlému, napríklad od topánok smerom hore alebo naopak.

Modrý pastel

Ak sa vás hnedá tento rok neláka, alebo sa vám jednoducho nepáči, môžete siahnuť po pastelovej modrej. Svetlé odtiene tejto farby sa objavia na sakách, kabátoch alebo nohaviciach rôznych typov. Výborne sa dajú zladiť s inými pastelovými farbami, alebo s čiernou. Akú kombináciu vymyslíte je len na vás, ale pastelová modrá vám ponúka veľa možností

Široké pletené svetre

Kto má rád pohodlné oblečenie sa tomuto módnemu trendu veľmi poteší. Voľné, teplé, pletené svetre totižto prišli do módy, takže už ich nemusíte nosiť iba v pohodlí domova. Môžete si vybrať vzorované, jednofarebné, alebo s rôznymi nápismi – výber je široký, takže kupujte čo sa vám páči. V trendy móde sa dokonca objavili aj pletené pončá, ktoré môžu pre mnohých znamenať ďalší stupeň pohodlia.

Kryštálové ozdoby

Malé, veľké, biele, farebné… Nezáleží na farbe, veľkosti a tvare, ale kryštály sú na konci tohto roku rozhodne považované za trendy módnu ozdobu. Nájdete ich na oblečení usporiadané do vzorov, alebo len náhodne rozmiestnené. Na doplnkoch ako sú náušnice, okuliare, náramky, alebo tašky sú tiež veľmi obľúbené. Takže ak sa vám trblietavé veci páčili aj doteraz, môžete si kryštálových vecí dopriať koľko len chcete. 

Vo veciach, ktoré nám trendy móda na jeseň a zimu 2018 priniesla, si svoje obľúbené farby a kúsky oblečenia nájde každý. Od luxusne vyzerajúcich zvieracích vzorov až po svetre, ktoré sa doteraz väčšinou nosili iba doma. Taktiež treba pripomenúť, že toto je len výber z oveľa väčšieho množstva módnych trendov. Ak teda máte záujem, choďte sa pozrieť na stránky väčších módnych magazínov, alebo návrhárov, kde sa dozviete viac.