Máša a medveď: Rozprávka, ktorú si zamiluje každé dieťa

Všetci sme ako deti mali obľúbenú rozprávku, od ktorej sme sa nedokázali odtrhnúť a počítali sme hodiny a minúty do ďalšieho dielu. Víkendy boli najlepšie – nečakali nás žiadne povinnosti, škôlka ani škola, iba ráno plné rozprávok. Aj dnes deti rozprávky zbožňujú. Medzi nezabudnuteľné a milované patrí rozprávka Máša a Medveď.

O čom je rozprávka?

Ruská animovaná rozprávka Máša a medveď je vysielaná formou seriálu a určená deťom. Hlavnou hrdinkou je nezbedné, no odvážne dievčatko menom Máša a hlavným hrdinom bývalý cirkusový artista Míša. Obaja sa spolu dostávajú do rozličných situácií a zdolávajú vzrušujúce dobrodružstvá.

To ale nie je všetko, čo by ste o hlavných postavách mali vedieť. Máša je zvedavé dievča, ktoré kladie veľa otázok, miluje lízanky, pohyb, pohladenie a rada sa hrá s medveďovými trofejami. Často ju zazriete tiež s loptou.

Medveď Míša je slávny, no už trochu unavený, a preto sa odobral do lesa na odpočinok. Hoci s Mášou nehovorí, rozumejú si. Medveď s ňou komunikuje pomocou gest a bručania.

Potešte deti hračkami z obľúbeného seriálu

Máte doma rozprávkového fanatika, ktorý na rozprávku o medveďovi a dievčatku naozaj nedá dopustiť? V tom prípade sú Máša a medveď hračky preňho to pravé. V ponuke nájdete mnoho rozmanitých kúskov týkajúcich sa rozprávky, ktoré deti zabavia pokojne aj na celé hodiny.

Bábika Máša pre dievčatko

Dievčatá bábiky milujú. Môžu sa s nimi hrať na veľké sestry alebo mamičky. Ak vaša ratolesť holduje rozprávke Máša a medveď, bábika Máša ju poteší hneď dvojnásobne. Môžete siahnuť po klasickej bábike odetej v nádherných šatách alebo po bábike Máši sediacej na trojkolke. Oba varianty sú skvelo prepracované a vyčarujú vašej dcére úsmev na tvári.

Veľký dom pre Mášu a medveďa

Vravíte, že Máša a medveď hračky už doma dávno máte? A čo tak hračky doplniť o Veľký dom? Verte, že detská hra vďaka domčeku úplne zmení rozmer. Domček obsahuje figúrky, nábytok, otváracie dvere aj okná a ako bonus zvukové efekty.

Spoločenská hra “Prajem krásny deň”

Spoločenské hry sú skvelým spôsobom, ako môžete s deťmi tráviť čas. A jednou z nich je aj hra na motív rozprávky Máša a medveď. Úlohou hráčov je pomôcť Máši a jej priateľom nájsť ukryté predmety a poupratovať izbu. A to všetko musia stihnúť skôr, než na návštevu zavíta Medveď. Pomôžete zvládnuť deťom túto úlohu? A ktovie, možno si zvyk osvoja aj sami a budú o čosi poriadkumilovnejší.

Veľký plyšový medveď Míša

Po plyšovom medvedíkovi túži takmer každé dieťa. Najlepší priateľ dievčatka Máši sa môže stať priateľom aj vašej ratolesti. Medveď je mäkký, hebký a príjemný na dotyk, čo z neho robí skvelého spoločníka na maznanie. Navyše, má pohyblivé nohy, vďaka čomu ho môžete postaviť aj posadiť.

Set Máša a Medveď hračky

Prečo by ste mali nerozlučnú animovanú dvojicu, Mášu a medveďa, rozdeľovať? Asi by z toho ani jeden nebol nadšený. Preto svojim potomkom zadovážte rovno celý set, v ktorom nájdu bábiku Mášu aj medveďa Míšu. Nech si spolu s nimi aj vaša ratolesť užije nadchádzajúce dobrodružstvá.

Tak čo na to hovoríte? Potešíte svoje ratolesti novými hračkami Máša a medveď?