Magický nápoj na chudnutie

Magický nápoj na chudnutie? Existuje niečo také? Ako ho vyrobiť?

Chudnutie je beh na dlhú trať a takmer nikto z nás nie je 100% spokojný so svojou váhou. Podľa odborníkov na chudnutie, do roku 2030 bude s obezitou bojovať viac ako polovica ľudí v Európe. Len jedna tretina ľudí má ideálnu váhu. Netreba sa však naháňať za žiadnym ideálom, ale triezvo riešiť problémy s nadbytkom váhy.

Nadbytok váhy a obezita sú často pôvodcami mnohých ďalších ochorení. S obezitou sa často spája cukrovka, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne problémy a množstvo ďalších závažných ochorení.

Najzdravším spôsobom straty nadbytočných kíl je zdravé a pravidelné nastavenie stravy v kombinácii s cvičením. V prípade, že nechcete alebo nemáte možnosť zapodievať sa týmto spôsobom pre nedostatok času a energie, môžete skúsiť úžasný nápoj, ktorý páli tuk a zlepšuje metabolizmus.

Ingrediencie na prípravu nápoja:


½ čerstvej limetky, vyšťavenej

2 lyžice medu, nefiltrovaného

1 čajová lyžička škorice

250 ml vody

Inštrukcie:

Ráno je najideálnejšou dobou na konzumáciu tohto nápoja, pretože naštartuje váš systém a celé telo. Alebo ho môžete tiež piť v noci pred spaním. Uistite sa však, že ho pijete na prázdny žalúdok.

  1. Vodu priveďte do varu
  2. Do vody pridajte zvyšné ingrediencie
  3. Keď sa voda vychladí (mala by byť vlažná), môžete ju naliať do misky, v ktorej ste predtým zmiešali ingrediencie.
  4. Vypite alebo ešte nechajte vychladnúť.

Tento nápoj vám môže pomôcť telo detoxikovať a tiež vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kíl. Ľudia trpiaci obezitou často zadržujú aj veľké množstvo vody a na to je tento nápoj taktiež veľmi vhodný. Avšak nezabúdajte, že pokiaľ sa vrátite ku svojim pôvodným stravovacím návykom, spôsobíte si jojo efekt a priberiete všetky stratené kilogramy závratnou rýchlosťou.