Ku kráse patria aj pravidlá erotickej zoznamky

Sex zoznamka je lákavá najmä pre nezadaných a tých, ktorí radi skúšajú nové veci a nové známosti.  Ak sa nechcete viazať alebo vám dlhodobý vzťah nevyhovuje, je to jedna z možností, ako uspokojiť svoje potreby. Pri zoznamkách, najmä tých erotických, je ale na mieste byť obozretný a dodržiavať niekoľko pravidiel.

Pozor na podvodníkov

Naraziť na podvodníkov samozrejme môžete aj mimo online sveta, ale tu sa predsa len skresľovanie pravdy o niečo ľahšie.  Zoznamka, kde nejde prioritne o vzťah je predsa len o niečo chúlostivejšia, ako tá partnerská. Falošné profily, klamlivé informácie a bezpečnostné riziká mnohých odrádzajú a mnohí už s tým majú svoje skúsenosti. Registrujte sa preto radšej na serióznej a overenej erotickej zoznamke, s ktorou si užijete kopec zábavy.

Chráňte si svoje osobné údaje

Netvrdíme, že máte uvádzať nepravdivé údaje ale prezradiť o sebe príliš veľa úplne neznámej osobe nie je príliš bezpečné. Novému susedovi či kolegovi taktiež o sebe všetko „nevysypete“ pri prvom stretnutí.

Adresu bydliska či práce by ste si spočiatku mali nechať pre seba. Ak príde k osobnému stretnutiu je vhodnejšie ak to bude na neutrálnom mieste, napríklad v hoteli. Po nadobudnutí určitej dôvery môžete stretnutia presunúť domov.

Čo na zoznamke hľadáte

Sexzoznamka je pochopiteľne najmä o fyzickom zblížení a naplnení erotických potrieb. Je to skvelá príležitosť nájsť sexuálneho partnera, ktorý má rovnaké preferencie ako vy a fyzicky vás priťahuje. Ešte pred prvým stretnutím a zahájením vzťahu je nutné dohodnúť si pravidlá. Ide naozaj iba o sex alebo sa nebudete brániť rozvíjaniu hlbšieho vzťahu?

Taktiež je potrebné dohodnúť si pravidlá v posteli. Hanbiť sa netreba, uspokojenie je predsa presne to, o čo v tomto prípade ide. Navyše sa tak môžete vyhnúť nedorozumeniam, nepríjemným či trápnym momentom. Bez okolkov sa tak môžete baviť o tom čo chcete a vás vzrušuje.