Keď zatúžite vyzerať mladšie

Starnutie je prirodzený proces. Jeho prejavom sú vrásky. Ak však chcete stále vyzerať rovnako mlado, je to možné. Existuje viacero spôsobov, ako viditeľné prejavy starnutia odstrániť. Pozrime sa spolu na niektoré z nich.

Prečo vznikajú vrásky

Vrásky vznikajúv dôsledku zmenšujúcej sa tvorby kolagénu. Pleť je tenšia a stráca svojuprirodzenú pružnosť. Ako prvé sa spravidla objavujú mimické vrásky. Sú to vrásky okolo očía úst. Po nich pribúdajú vrásky na čele, dekolte a krku. Kedy sa objavia prvé vrásky sa nedá jednoznačne určiť.Ovplyvňuje to viacero faktorov. Napríklad genetika, pôsobenie stresu,opaľovanie bez UV filtra, nezdravý životný štýl, nesprávne stravovacie návykya nedostatok prirodzene dostupných vitamínov.

Odstránenie vrások

Na vyhladenie vrások sa používa viacero metód:

Botulotoxín — táto metóda sa používa najmä na vyhladenie mimických vrások. Botulotoxín omladí pokožku a vyplní vrásky.

Kyselina hyaluronová — podporuje hydratáciu pokožky a pomáha jej udržiavať prirodzenú elasticitu.

CO2 resurfacing (frakčný resurfacing) — táto metóda je vhodná na odstránenie a zjemnenie vrások na tvári, krku aj v dekolte. Vykonáva sa laserom, ktorý odstráni povrchové vrstvy pokožky a podporí sa prirodzený proces jej obnovenia.

Mikroihličková rádiofrekvencia ­— toto ošetrenie podporuje tvorbu nového kolagénu a elasténu.

Chemický peeling — prostriedok na ošetrenie povrchových vrások. Ide o metódu, ktorá odstráni povrchovú vrstvu pokožky a podporí tvorbu novej vrstvy. Pleť získa mladistvý vzhľad a je pružnejšia.

Ryant Clinic

Ak ste sa rozhodli pre vyhladenie vrások, môžetevyužiť služby Ryant Clinic. Ryant Clinic používa bezpečné metódy omladenia a kvalitné materiály. Pocelý čas budete v rukách medicínskych odborníkov. Na Ryant Clinic sa môžete obrátiť aj s iným problémami: laserovéodstránenie znamienok, bradavíc a výrastkov, redukcia strií, korekciajaziev, epilácia a odstránenie potenia.