Ideálne doplnky pre vás a vášho domáceho miláčika!

Keď sa vysloví spojenie ideálny doplnok, ženy si pod tým väčšinou predstavia rôzne šperky. Medzi najviac obľúbené doplnky pre dámy však patria aj dámske kabelky. Máte domáceho miláčika? Dokonale zladiť sa môžete aj s ním.

Dámske kabelky – podľa čoho vyberať?

Na trhu nájdete široký sortiment kabeliek rôznych veľkostí a dizajnov. Napriek tomu je každá kabelka originál. Poslúži vám na ceste do práce, pri cestovaní aj vo voľnom čase. Dámska kabelka je navyše stálicou v módnych trendoch. Poznáte ženu, ktorá si ešte bez tohto doplnku dokáže predstaviť svoj outfit? Kabelku by ste si mali vyberať najmä podľa účelu a štýlu jej vzhľadu. Na výber máte športové, značkové, spoločenské, kožené a crossbody kabelky. Rozdiely sú tiež vo veľkosti. Je len na vás, či hľadáte model menších alebo väčších rozmerov.

Dámske kabelky môžete vyberať podľa materiálu, tvaru, veľkosti, farby a doplnkov. Koľko ich budete potrebovať? Vo vašom šatníku by ste mali mať najmenej dve. Jednu na bežné každodenné nosenie a druhú na výnimočné príležitosti, ako sú večierok, ples, svadba alebo pracovný pohovor. S výberom vám pomôžu aj tzv. kabelkové sety. To znamená, že dámske kabelky si môžete za príplatok kúpiť s rôznymi doplnkami, podľa vášho výberu.

Obojok s menom pre vášho štvornohého miláčika

Pes je najlepší priateľ človeka a stáva sa súčasťou rodiny. Keď si spravíte radosť kúpou novej kabelky, myslite aj na neho. Aj svojmu štvornohému priateľovi môžete kúpiť módny doplnok. Medzi tie najobľúbenejšie patrí milý obojok s menom.

Obojok s menom sa vyrába z rôznych materiálov. Ak hľadáte kvalitu, hľadajte produkt z ekologickej kože. Tento materiál je zárukou dlhej životnosti. Váš pes ho navyše pri nosení ani nepocíti. Nezabudnite na vhodnú veľkosť podľa obvodu krku vášho psa. Váš domáci miláčik tak bude vyzerať elegantne a v spojení s vami a vašou kabelkou, budete tvoriť dokonalý celok.