Dva úžasné tipy pre ženský šatník

Dámsky šatník vyžaduje pravidelnú obnovu. Potrebujeme ho stále zásobovať novými kúskami. Zvlášť v čase, keď žena čaká bábätko. Ale aj kedykoľvek inokedy. Dnes sa spolu pozrieme na dva kúsky dámskeho odevu.

Tehotenské rifle

Aj tehotenské rifle prechádzajú módnymi zmenami. Na trhu nájdete štýlové tehotenské rifle s trakmi  či viazaním okolo krku. Zvlášť obľúbené sú tehotenské rifle s elastickým pásom, ktorý sa prispôsobuje rastúcemu brušku. Na tehotenské rifle kladie žena vysoké požiadavky. Musia byť pohodlné a najmä nesmú tlačiť.

Dôležitá je aj kvalita materiálov. Na trhu nájdete tehotenské rifle z jemnejšej rifľoviny, ktorú oceníte najmä v lete. Vybrať si môžete tiež model s hrubšej rifľoviny s prídavkom elestanu, ktorý zaručí vášmu telu potrebný komfort.

Na kráse predsa záleží

Aj tehuľky chcú stále dobre vyzerať. Pohodlné tehotenské rifle ľahko doplníte o ďalšie kúsky pre elegantný aj športový vzhľad. Môžete ich skombinovať napríklad s tehotenským tričkom. Alebo si k nim vezmite pestrofarebnú blúzku. Veľmi štýlovo pôsobí aj kombinácia so svetrom na gombíky.

Dámske svetre

Kúskom, ktorý ocení každá žena je dámsky sveter. Dámsky sveter využijete pri každej príležitosti. Pre spoločenské udalosti si môžete vybrať dlhý sveter. Na prechádzku do prírody siahnite po športovom svetri alebo voľnej mikine. Zvlášť zaujímavo pôsobí asymetrický dámsky sveter či sveter žiariaci farbami.

Módnym hitom sa stali dámske svetre s kapucňou a rôznymi aplikáciami. Čo sa týka zapínania, môžete si vybrať praktické zapínanie na zips alebo elegantne pôsobiace zapínanie na gombíky. Farbám sa pri výbere dámskeho svetra nekladú žiadne medze. V móde je stále fialová, jantárová, olivová a prírodné farby. Nič nepokazíte odtieňmi modrej, zelenej a ružovej.