Dokonalý dizajn interiéru vám zaistí správna kombinácia týchto doplnkov

Hľadáte unikátny dizajn interiéru, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne? Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne a drahé nábytkové zostavy, doplnky a množstvo dekorácie. Postačia vám pekné závesy, ktoré stačí skombinovať s prehozmi na posteľ alebo gauč, podľa toho, o ktorú miestnosť aktuálne ide.

Pozor na správnu závislosť

Pri navrhovaní interiéru by ste mali dodržiavať niekoľko dôležitých detailov, no jedným z tých najzákladnejších je vedieť kombinovať. Práve tento efekt sa dá dosiahnuť pri zachovaní určitej závislosti. Tou je napríklad výber jedného doplnku s ohľadom na druhé, ktoré možno už v domácnosti máme. Teda nekupovať bezhlavo každú jednu vec, ktorá sa nám v obchode zapáči, ale starostlivo premyslieť všetky možné kombinácie. Vieme, ako na to!

Začínate závesmi?

Okná slúžia na to, aby nebol interiér uzavretý a bez potrebného denného svetla. Aj ich okolie a priestor si ale potrebujeme pre lepší pocit niečím ozdobiť. Ideálne tak, aby sa dal prienik denného svetla a slnečných lúčov v interiéri v prípade potreby regulovať.

Na tieto účely slúžia najlepšie štýlové závesy, ktoré vám vďaka unikátnemu spracovaniu a použitým materiálom pomôžu vytvoriť tú najlepšiu atmosféru a celý priestor zútulnia! Tie dlhé sú o luxuse a kratšie zasa o pocite väčšej slobody.

Prehoz na posteľ v dizajne závesov

Krásne závesy už máte, takže teraz potrebujete doladiť zvyšok. Ak by ste zvažovali výber niečoho originálneho do spálne, skúste si kúpiť prehozy na posteľ ušité z rovnakej látky ako sú závesy. Takáto harmónia sa postará o ten najlepší dojem, ktorý nebude tešiť len vás ale aj zvedavé oči návštev, ktoré budú chcieť nazrieť do každej jednej miestnosti. Za takýto apartmán sa hanbiť určite nebudete!

Veľmi podobné kombinácie vám môžeme odporučiť dodržať v obývacej izbe. Závesy takto skombinujte s prehozom na gauč a máte po starostiach. Navyše sa poťahová latka sedacej súpravy alebo pohovky tak rýchlo neopotrebuje a pri sedení si nemusíte dávať neustále veľký pozor. Vyskúšajte!