Dámske oblečenie na zimu – ako zostať in?

Aj zababušená v zimnom oblečení môžete vyzerať štýlovo. Veď ktorá žena by sa nechcela páčiť? Pre všetky veľké fanúšičky módy sú tu naše tipy, ktoré pri výbere oblečenia na chladné obdobie iste oceníte.

Zimné bundy a kabáty pre dámy

Ženy sa pri výbere oblečenia delia na dva typy. Jeden typ je zameraný skôr na šport a druhý preferuje eleganciu a módu. Sortiment produktov, ako sú dámske zimné bundy a krásne kabáty preto ponúka naozaj široké spektrum modelov.

Ženy, ktoré milujú oblečenie, aké sa dá využívať na viac účelov, preferujú zimné bundy. Je to najmä pre ich praktickosť a možnosť kombinácie s mnohými kúskami šatníka. Dámy, ktoré chcú aj v zime zostať elegantné a vždy si potrpia na svoj vzhľad, viac obľubujú dámske kabáty.

Pri výbere sa okrem dizajnu zamerajte tiež na materiál a tvar strihu. Ten bude záležať od typu vašej postavy. Vysoké ženy by mali siahnuť po kabáte alebo dámskej parke. Pre tie nižšie sú tu krajšie kabátiky a zimné bundy v klasickom strihu.

Ideálna obuv na zimu

Na zimu každá z nás potrebuje teplú obuv, ktorá zahreje. Okrem zateplených topánok na šnurovanie sa veľkej obľube tešia čižmy. Na výber máte čižmy na úzkom opätku, s plnou pätou, kovbojky, mušketierky a veľa ďalších typov. Horúcim trendom sú čižmy nad kolená. Ich všestrannosť z nich robí obuv, ktorú si môžete obuť na každý deň i na rôzne udalosti, ako sú oslavy alebo večierky. Čižmy nad kolená sa dajú výborne kombinovať s elegantným kabátom, dlhou sukňou aj teplými šatami.

Dámske čižmy nad kolená sa vyrábajú z komfortného materiálu, ktorý nielen dobre vyzerá ale aj zahreje. Na výber máte mnoho rôznych farieb. Je len na vás, či si vyberiete model v čiernej, hnedej, tehlovej alebo červenej farbe. Chcete zaujať? Čižmy nad kolená budú vždy  dominantným prvkom vášho outfitu.