Čo všetko môžete urobiť pre svojho miláčika

Vianoce sa rýchlo blížia. Nedávno skončili letné prázdniny, máme tu začiatok októbra a s ním už len zopár krokov ku štedrovečernej večeri. Vyberanie darčekov občas dá pekne zabrať a darcovia aj obdarovaný sú zo situácie celí nesvoji. Prinášame vám niekoľko tipov, čím môžete obdarovať svoju milovanú polovičku alebo deti.

Ako predísť sklamaniu?

Pri výbere oblečenia občas dochádza ku sklamaniu z druhej strany. Nezanevrite na tento darček. Len na to choďte inak.

 • Nesnažte sa ženám kúpiť podprsenku. Páni často veľkosť skutočne neodhadnú a       ženám je to veľmi nepríjemné. Zacieľte sa radšej na župany, košieľky alebo pekné pyžamo.

 • Že ponožky nikto nechce? Omyl! Musíte len vybrať tie správne. V našej ponuke  nájdete celú škálu veselých a vtipných ponožiek.

Potešte svoje deti užitočným darčekom

Je znánym úkazom, že deti mäkké darčeky príliš nevyhľadávajú. Prekvapte ich tým, že im nadelíte úplne jedinečné kúsky, ktorými sa rady pochvália svojim kamarátom.

Veselá pyžamá

Detská pyžamá sú unikátne svojimi jedinečnými potlačami a vysoko pohodlným materiálom. Ktoré dieta by nepotešilo pyžamo s jeho obľúbenou postavou? Snoopy, hrdinovia z Disney rozprávok, zvieratká alebo Transformers.

Zvieracie overaly

Je vaše dieťa rado zababušené? Nezabudnite ani na naše overaly. Pýši sa hrejivým materiálom, kapucňou a vreckami. Iste vás nadchnú overaly v štýle zvieraťa. V ponuke máme napríklad dráčika alebo kravičku. Zvieracie overaly majú navyše chvostík a na kapucni našitá ušká.

Čo ocení váš muž?

Je váš muž rád schúlený u televízii, často chodí do spoločnosti alebo má len rad pohodlie? V každom prípade si darček vyberiete.

Príjemná na dotyk…

Doprajte svojmu náprotivku luxus v podobe tričiek Emporio Armani alebo Guess. Vďaka rôznorodosti strihov nájdete ten vhodný pre každého muža.

.. aj na pohľad

Vyberte svojmu muži peknú spodnú bielizeň. Už vás nebaví jeho sprané boxerky?

Skrátka mu kúpte nové! John Frank, Calvin Klein alebo Armani? Stačí kliknúť.

Ponožky trochu inak

Páni dostávajú ponožky pravidelne. Prekvapte ich zmenou. Čo by ste povedali na obrázky piva, hamburgeru, tučniakov, pizze alebo napríklad donutov? John Frank to vie zariadiť! Vedeli ste, že farebné ponožky sa bežne nosia aj k oblekom?

Čím dostanete ženy?

Dámy naopak potešia kúsky, v ktorých si môžu plno užit svoju ženskosť a budú mať istotu, že sa páči aj svojmu partnerovi.

Sexy košieľka poteší obaja

Veľmi vhodným darčekom sú nočné košieľky. Vyznačujú sa pohodlnými strihmi, ktoré krásne zvýrazní ženské prednosti. Naopak sexi košieľkou z priesvitnej látky poteší ako seba, tak svoju partnerku. Aké košieľke dáte prednost?

Príjemný župánik

Počas zimných dní, ale aj po ceste z kúpeľne do spálne dámy ocenia krásne župány. Majú ideálnu dĺžku až pod zadoček a opasok, ktorý krásne zvýrazní aj ženské ladné partie. Kapucňa a vrecká už sú len bonusom k absolutnej pohode.