Aký darček kúpiť milovníkovi áut?

Máte doma manžela, syna alebo brata, ktorých najväčšou vášňou sú autá? Nie ste jediná. Pri výbere vhodného darčeka na akúkoľvek príležitosť môžete zohľadniť túto ich záľubu. Budete tak mať istotu, že váš darček bude mať úspech a nebudú to vyhodené peniaze. Čo sa hodí do auta a je dobrým tipom na darček?

Do auta sa dá kúpiť veľmi veľa moderných „vychytávok“, ktoré potešia nejedného muža. Takéto premyslené dary sú preto skvelými tipmi na darček pre muža nech je v akomkoľvek veku. Povieme vám o troch návrhoch – tipoch, ktoré by ste mohli kúpiť.

  1. Nafukovací matrac

Ak má váš brat alebo manžel srdce dobrodruha, určite ho takýto matrac poteší. Už viac na dovolenke nemusíte prespávať v drahých hoteloch, bude vám stačiť vaše auto. Môžete tak zastaviť na mieste, ktoré sa vám páči a má krásny výhľad a tak stráviť noc priamo pod hviezdami. Stačí vám nafukovací matrac umiestniť na zadné sedadlá. Pre čo najväčšie pohodlie nezabudnite aj na nafukovacie vankúše.

  • Kefka, ktorá všetko vyčistí

Určite ste si všimli prach a omrvinky vo ventilácií alebo v iných ťažšie dostupných kútov auta. Prekvapte svojho partnera a kúpte mu kefku z mikrovlákna, ktorá sa dostane aj na ťažšie dostupné miesta. Kefka je malá a zmestí sa aj do nejakej priehradky. Nemusíte tak zo sebou ťahať vysávač alebo nejaký iný čistiaci stroj. Navyše, ide o pomerne lacný darček, ktorý je však vysoko využiteľný a praktický.  Na rýchle očistenie vám bude stačiť práve táto kefka. Kefku následne stačí len umyť pod horúcou vodou.

  • Úložný priestor na jedlo

Ak váš partner pravidelne absolvuje dlhé cesty v aute, určite ho milo prekvapí nejaký úložný priestor na jedlo. Takýto organizér nie je príliš veľký, môžete si položiť na zadné sedačky alebo ho položiť do kufra. Zmestí sa vám do neho nejeden obedový box. Inú možnosť predstavuje malá chladnička. Vďaka adaptéru ju môžete mať aj v aute. Zmestí sa do nej malé množstvo jedla alebo nápojov.

Zmyslom nie je kúpiť čo najdrahší darček, niekedy stačí darovať menší dar s veľkou láskou.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com