7 tipov, ako si urobiť radosť

Sú dni, keď jednoducho potrebujete pozitívny podnet. Niekoho potešia náramky alebo náhrdelníky Tommy Hilfiger, inému urobí radosť príjemná prechádzka či chvíľa na relax. Tešte sa s každodenných  maličkostí a uvidíte, že váš život bude spokojnejší.

1. Čas pre seba

Nájsť si čas pre seba je niekedy ťažšie, ako by sa mohlo zdať. Spraviť si pol dňa voľno a naozaj si oddýchnuť je občas nevyhnutné. Aspoň na niekoľko hodín neriešte prácu, deti ani domácnosť.  Objednajte sa na masáž, ku kaderníčke alebo si oddýchnite doma s obľúbenou knihou. Jednoducho robte to, čo chcete a na čo ste si mesiace nenašli čas.

2. Kúpte si niečo pekné

Cestou domov sa zastavte v obchode a kúpte si nejakú maličkosť alebo vec, po ktorej už dlhšie pokukujete. Pekné náhrdelníky Tommy Hilfiger si zrejme nekupujete každý deň, ale zlú náladu by vám tento nový doplnok mohol vylepšiť.

3. Potešte svojich blízkych

Niekedy nám spraví najväčšiu radosť, keď potešíme svojich najbližších.Originálne náramky  Tommy Hilfiger určite potešia vašu kamarátku či kolegyňu, ktorej chcete poďakovať alebo zlepšiť náladu.

4. Niečo dobré pod zub

Dobré jedlo jednoznačne dokáže zlepšiť deň a je jedno, či si ho uvaríte doma alebo si zájdete do reštaurácie. Nikam sa neponáhľajte a vychutnajte si obľúbené jedlo aj s dezertom.

5. Pospite si

Môže sa to zdať ako banalita. Ale kedy ste sa naposledy vyspali do sýtosti? Verte, že ak si pospíte nejakú tú hodinku navyše, nič zásadné vám neujde. O deti sa môže z času na čas postarať partner a nedeľný obed nemusí byť naservírovaný presne o 12.00.

6. Kúpte si kvety

Či už rezané alebo v kvetináči, kvety spravia radosti vždy.  Radosť a vôňu prinesú k vám domov aj do kancelárie a potešia vás vždy, keď sa na ne pozriete.

7. Domáce skrášľovanie

Ak sa práve necítite vo svojej koži, môžu vám pomôcť kozmetické procedúry. Manikúra, pedikúra, pleťová maska či peeling  zabezpečia, že sa budete cítiť lepšie. Kým bude pôsobiť maska zapáľte si vonnú sviečku a relaxujte.